Öntözik a növényeket a Győr-Szol munkatársai

Próbára teszi a szokatlanul meleg és csapadékszegény időjárás a közterületi növények tűrőképességét. A Győr-Szol Zrt. munkatársai folyamatos öntözéssel igyekeznek biztosítani a megfelelő vízellátást.
Folyamatosan járják a városüzemeltetési igazgatóság munkatársai a győri közterületeket, és egész nap locsolják a növényeket az utcákon és tereken. Napközben az egynyári virágokat, a cserjéket és a három évnél nem idősebb facsemetéket öntözik. Az éjszakai órákban a virágládák, a dézsás növények, virágoszlopok, virágpiramisok kerülnek sorra.
A vízellátás biztosítás mellett egy héten legalább egyszer tápoldat kijuttatásával is segítik a növények fejlődését.