0-24 hívható: 96/50-50-55, 20/922-5700

info@gyorszol.hu

Házlista

A Győr-Szol Zrt. kezelésébe tartozó társasházak listája letölthető a gombra kattintva is! 
cím hsz. házkezelő
Ady E. u. 7/A. Tóth Gábor
Ady E. u.  67. Tóth Gábor
Ady E. u. 69. Tóth Gábor
Akác tér 11. Molnár Tünde
Akác tér 13. Szabó Zsolt
Apáca u. 4. Győrfi Ibolya
Apáca u. 5. Győrfi Ibolya
Apáca u. (iroda) 8. külsős           (Horváth László)
Apáca u. 28. Orliczki Anikó
Aradi vrt. u. –             (Bank-,Lakó-, Irodaház) 10. Panák Tímea
Aradi vrt. 14. Panák Tímea
Aradi vrt. 18. Panák Tímea
Aradi vrt. 19. Panák Tímea
Aradi vrt. 20. Panák Tímea
Arany J.u. 3-5. Panák Tímea
Arany J. u.     18-20. Panák Tímea
Arany J.u. (Modellház)             irodaház 28-32. Szabó Zsolt
Arany J.u./                                    Baross G.u. 22./18. Szabó Zsolt
Álmos u. 7-11. Bertha Bianka
Álmos u. 13-17. Bertha Bianka
Álmos u./Tihanyi Á.u. 18-26. –                                           32/a-b. Győrfi Ibolya
Árpád u. 14. Panák Tímea
Árpád u. 19. Bertha Bianka
Árpád u. 24. Panák Tímea
Árpád u. 27. Bertha Bianka
Árpád u. 31-33. Tellerné Mráz Katalin
Árpád-Tömb Társasház 39. Horváth László
Árpád u.    (Lukács Sándor  Lakszöv.) 50. Szabó Zsolt
Árpád u. 60. Győrfi Ibolya
Árpád u.  62. Győrfi Ibolya
Babits M. u.  14/a. Tellerné Mráz Katalin
Babits M. u.  33. Juhász István
Bajcsy-Zs. u.  9. Győrfi Ibolya
Bajcsy-Zs.u. 10. Győrfi Ibolya
Bajcsy-Zs.u. 22. Orliczki Anikó
Bajcsy-Zs.u. 30-32. Győrfi Ibolya
Bajcsy-Zs.u. 33. Juhász István
Bajcsy-Zs.u./                                                                 Baross  42-27. Panák Tímea
Bajcsy-Zs.u. 52/a. Tóth Gábor
Bajcsy-Zs.u. 52/c. Tóth Gábor
Bácsai u. 184. Juhász István
Bálint M. u. – Petőfi tér 1-8. Molnár Tünde
Bálint M. u.  43. Molnár Tünde
Bán A.u. 1. Győrfi Ibolya
Bán A.u. 3-5. Győrfi Ibolya
Bán A.u. 7. Győrfi Ibolya
Bán A.u. 9. Győrfi Ibolya
Bán A.u. 11. Győrfi Ibolya
Barátságpark Lakszöv. (Földes G. u.) 8/ab.  
Baross G. u.  12. Fehér Norbert
Baross G.u. 19. Szabó Zsolt
Baross G.u. 20. Szabó Zsolt
Baross G.u.-Bajcsy-Zs. u. 38. 26. Szabó Zsolt
Baross G.u. 29. Bertha Bianka
Baross G.u. 30. Szabó Zsolt
Baross G.u. 31. Bertha Bianka
Baross G. u. 45. Tellerné Mráz Katalin
Baross G.u. 61-63. Orliczki Anikó
Bartók B. u.  7. Tellerné Mráz Katalin
Bartók B. u. 10/a. Turbék Istvánné
Bartók B. u.  18/a-b. Tóth Gábor
Bartók B.u. 25. Tellerné Mráz Katalin
Bartók B.u. 29. Sarkadi-Nagy Klaudia
Bartók B. u.  39/a-b -41. Orliczki Anikó
Bartók B. u./     Hermann O. u. 45-47./             15. Tóth Gábor
Batthyány tér 1. Panák Tímea
Batthyány tér  9. Sarkadi-Nagy Klaudia
Batthyány tér –      Újvilág –     Liszt 14-15./           1-3/                30. Szabó Zsolt
Batthyány tér 26. Panák Tímea
Bem tér 4. Sarkadi-Nagy Klaudia
Bercsényi lgt. 26. Tellerné Mráz Katalin
Bercsényi lgt. 35/a. Molnár Tünde 
Bercsényi lgt. 91. Orliczki Anikó
Berzsenyi D.u. 3. Tóth Gábor
Bécsi kapu tér 11. Panák Tímea
Bisinger stny. 12. Panák Tímea
Bisinger stny. 14. Panák Tímea
Bisinger stny. 16. Panák Tímea
Bisinger stny. 18. Nagy Zoltán
Bisinger stny. 20. Panák Tímea
Bisinger stny. 28. Panák Tímea
Bólyai u. 2. Nagy Zoltán
Bólyai u.  6. Turbék Istvánné
Botond u. 1-9. Molnár Tünde
Botond u. – Márvány u. -Simor P. tere  4.-2.-20. Molnár Tünde
Buda u.  13. Győrfi Ibolya
Budai u. 22/b-c. Turbék Istvánné
Budai u. 24/a-b-c. Turbék Istvánné
Bútorgyár u. 2. Nagy Zoltán
Corner Rezidencia th. (Töltésszer u.) 3   Orliczki Anikó
Corvin u. 4-6. Bertha Bianka
Corvin u. 10. Győrfi Ibolya
Corvin u./    Tihanyi Á.u./   Nemzetőr u. 25-33./    28/a-b-c/     2-6. Szabó Zsolt
Corvin u. 36-44. Szabó Zsolt
Csaba u. 4-8. Győrfi Ibolya
Csaba u. 19. Győrfi Ibolya
Csillag u. 5. Panák Tímea
Csokonai u. 48. Tellerné Mráz Katalin
Cuha u. 35-39. Kutsera Gábor
Cuha u. 41. Nagy Zoltán
Czuczor G. u. – Kisfaludy u. 3-3/b. -34-36. Sarkadi-Nagy Klaudia
Czuczor G.u. 15. Juhász István
Czuczor G.u. 36. Juhász István
Czuczor G.u./               Árpád u. 19./           38-40. Juhász István
Debreceni u.  5. Turbék Istvánné
Déry T.u. 2-12. Horváth László
Dr. Kovács Pál u. 6. Tóth Gábor
Dunakapu tér 5. Tellerné Mráz Katalin
Ecet u.  4. Molnár Tünde
Eörsy P.u. 13   Tellerné Mráz Katalin
Eörsy P.u. 25/a-g. Kutsera Gábor
Erfurti u. 1-9. Juhász István
Erfurti u. 30-36. Kutsera Gábor
Eszperantó 8. Nagy Zoltán
83/37/A. (Fehérvári u. 75. alatt)   Károlyi Diána
Fehérvári u.  5/c. Fehér Norbert
Fészek u. 2-4. Molnár Tünde
Földes G. u. 2/ab. Sarkadi-Nagy Klaudia
Földes G. u. 4/ab. Sarkadi-Nagy Klaudia
Földes G. u. 26-28. Panák Tímea
Fülemüle u.  1. Orliczki Anikó
Fürdő köz  9. Bertha Bianka
Fűzfa Lakszöv. (Ifjúság krt.) 66-76.  
Galamb u. 10/a-d. Tellerné Mráz Katalin
Garan János u. 6-8. Turbék Istvánné
Gárdonyi G. u. 3. Tellerné Mráz Katalin
Hársfa u. 8-10. Molnár Tünde
Hársfa u. 13-15. Tellerné Mráz Katalin
Hédervári u. 33./a. Orliczki Anikó
Honvéd u. 9/b. Bertha Bianka
Ifjúság krt. 10-16. Fehér Norbert
Ifjúság krt. 18-24. Molnár Tünde
Ifjúság krt. 50. Fehér Norbert
Ifjúság krt. 52-62. Győrfi Ibolya
Ifjúság krt. 65-69. Fehér Norbert
Ifjúság krt. 71-73. Molnár Tünde
Ifjúság krt. 75-77. Molnár Tünde
Ifjúság krt. 79-85. Molnár Tünde
Ifjúság krt.          (Ifjúság 78. Lakszöv.) 78. Tellerné Mráz Katalin
Ifjúság krt. 84-90. Fehér Norbert
Ikva u. 34-48. Nagy Zoltán
Illyés Gy. u. 1-8. Károlyi Diána
Ipar u. 17-21. Turbék Istvánné
Ipar u. 23-27. Turbék Istvánné
Ipar u. 29-33. Turbék Istvánné
Ipar u. 35-39. Turbék Istvánné
Jedlik Á. u.  3. Orliczki Anikó
Jereváni u. 4-12. Tóth Gábor
Jereváni u. 14-16. Kutsera Gábor
Jereváni u. 18-22. Károlyi Diána
Jereváni u. 21-23. Károlyi Diána
Jereváni u. 36-38. Károlyi Diána
József A.u. 6. Nagy Zoltán
József A.u. 52. Károlyi Diána
Kálóczy tér – Rónay J. u.  17.-3. Kutsera Gábor
Kálvária u. V. sz. Lakásszöv.    
Eszperantó u.  6/ab. Szabó Zsolt
Hunyadi u.  1/b-3/ab. Szabó Zsolt
Kálvária u.  7/a. Szabó Zsolt
Kálvária u.  7/bcd. Szabó Zsolt
Kálvária u.  9/a. Szabó Zsolt
Kálvária u.  11. Szabó Zsolt
Kálvária u.  13. Szabó Zsolt
Kálvária u. 43/a. Orliczki Anikó
Kálvária u. 45/b. Orliczki Anikó
Kazinczy u.  4.  
Kazinczy F.u./             Csillag köz 18./               3. Fehér Norbert
Kazinczy F.u.  16. Fehér Norbert
Kenyér köz  2. Fehér Norbert
Kígyó u. 11/a. Nagy Zoltán
Király u.  7. Győrfi Ibolya
Kisfaludy u. 18. Molnár Tünde
Kisfaludy u. 20. Bertha Bianka
Kiss Ernő u.  1. Orliczki Anikó
Kiss Ernő u.  8. Orliczki Anikó
Kiss J.u. 6. Turbék Istvánné
Kiss J.u./                      Liszt F.u. 18./             40. Juhász István
Klapka u. 5. Kutsera Gábor
Knézich u.  12. Horváth László
Kodály Z.u. 2/c. Fehér Norbert
Kodály Z. u.  2-8. Tellerné Mráz Katalin
Kodály Z.u. 10-16. Tellerné Mráz Katalin
Kodály Z. u.  33-39. Győrfi Ibolya
Kodály Z.u. 34-44. Szabó Zsolt
Kodály Z.u. 41-49. Fehér Norbert
Konini u.  13-19. Tóth Gábor
Korányi tér 10. Sarkadi-Nagy Klaudia
Kossuth u. 30. Horváth László
Kossuth L.u./                  Bercsényi lgt. 46./                   49. Molnár Tünde
Kossuth L.u. 97. Horváth László
Köztelek u. 3/a-b. Molnár Tünde
Köztelek u. 4-10. Horváth László
Köztelek u. 5/a-b. Molnár Tünde
Köztelek u. 7. Horváth László
Köztelek u. 9-13. Horváth László
Külső Á.u. 10. Juhász István
Lajta u. 1-11. Nagy Zoltán
Lajta u. 2-12. Horváth László
Lajta u. 15-25. Tóth Gábor
Lajta u. 16-26. Kutsera Gábor
Lehel u. 6.-8. Bertha Bianka
Liezen – M. u. /                Rómer F.u.  107 /               5. Károlyi Diána
Liszt F. u.  1. Panák Tímea
Liszt F. u. 16. Panák Tímea
Liszt F. u.  18. Panák Tímea
Liszt F.u. 25. Szabó Zsolt
Liszt F. u.  28. Panák Tímea
Liszt F. Lakásfennt. Szöv. Liszt F. u. 37. 37. Károlyi Diána
Liszt F.u. 38. Szabó Zsolt
Lovas u.-Vándor u. 8-10.-1-9. Tóth Gábor
Lukács S. u.  9. külsős
Lukács S. u.  11-11/a. Bertha Bianka
Lukács S. u.  13-15. Bertha Bianka
Lukács S.u. 14. Bertha Bianka
Madách u. 3. Orliczki Anikó
Madách I.u. 15. Turbék Istvánné
Madách u. 21. Tóth Gábor
Magyar u.  11-13. Károlyi Diána
Magyar u.  17. Panák Tímea
Malomsok stny. 33. Tóth Gábor
Marcal Park Th. (Mécs L. u.) 32. Orliczki Anikó
Mártírok u. 34-36. Turbék Istvánné
Márvány u. 7-11. Molnár Tünde
Mester u./Sport u. 4-6 /                3/a-b. Nagy Zoltán
Mester u./Sport u. 8-10./              5/a-b Nagy Zoltán
Mester u./Sport u. 12-14.-7/ab. Nagy Zoltán
Mester u./Sport u. 16-18./          9/a-b Nagy Zoltán
Mester u./Sport u. 20-22/        11/a-b. Nagy Zoltán
Mészáros L. u.  14-16-18. Orliczki Anikó
Móricz Zs. rkp./                Újkapu  12/a-b        – 1-3. Tóth Gábor
Munkácsy M. u.  1-5. Orliczki Anikó
Nádas Lakásfennt. Szöv. (Győr, Török István u. )   Tellerné Mráz Katalin
Nádor Lakásszövetkezet (Babits 71-75.) 75. Győrfi Ibolya
Nádor u.  22. Sarkadi-Nagy Klaudia
Nádor u.  24. Sarkadi-Nagy Klaudia
Nádor u.  9-15. Horváth László
Nagy Imre u.  77. Győrfi Ibolya
Nagy S.u. 1-5. Sarkadi-Nagy Klaudia
Nagy S.u. 8. Turbék Istvánné
Nagy S.u. 11. Juhász István
Nagysándor J. u./          Klapka u. 10./                 7. Nagy Zoltán
Németh L. u.  13-15. Juhász István
Pálffy u. 3.-5. Panák Tímea
Pásztor u.  12/C. Panák Tímea
Radnóti M.u. 23-25. Molnár Tünde
Radnóti M.u. 30/a-b. Tellerné Mráz Katalin
Radnóti M.u. 35/a-b. Molnár Tünde
Rákóczi F. u.  9. Szabó Zsolt
Rákóczi F.u. 30. Nagy Zoltán
Rákóczi F.u. 31. Nagy Zoltán
Répce u.  1-7. Bertha Bianka
Rónay J.u. 2/b. Kutsera Gábor
Sarló köz – Kisfaludy u. 17.-1. Panák Tímea
Schwarzenberg u.  2-4. Orliczki Anikó
Somogyi. I. u. 20. Károlyi Diána
Soproni u.  6-8. Károlyi Diána
Soproni u. 9-17. Kutsera Gábor
Soproni u. 16. Károlyi Diána
Soproni u.  22. Károlyi Diána
Soproni u. 32-34. Károlyi Diána
Sor ház u. 1-20. Turbék Istvánné
Stadion u. 1-3. Sarkadi-Nagy Klaudia
Stadion u. 2-4. Sarkadi-Nagy Klaudia
Stadion u. 5-7. Sarkadi-Nagy Klaudia
Stadion u. 6-8. Sarkadi-Nagy Klaudia
Stadion u. 9-11. Sarkadi-Nagy Klaudia
Stadion u. 10-12. Sarkadi-Nagy Klaudia
Stadion u. 14-16. Sarkadi-Nagy Klaudia
Stadion u. 17-19. Sarkadi-Nagy Klaudia
Stadion u. 18-20. Sarkadi-Nagy Klaudia
Stromfeld ház (Győr, Radnóti u.) 3. Orliczki Anikó
Szabadi u.  6-8. Károlyi Diána
Szabadi u.  7. Károlyi Diána
Szabadi u.  16. Károlyi Diána
Szabadrév u. 23. Tóth Gábor
Szabadsajtó u. 17. Fehér Norbert
Szabadsajtó u. 18. Fehér Norbert
Szabadsajtó u. 20. Fehér Norbert
Szabadsajtó u./ Kazinczy u.  22./21. Fehér Norbert
Szabíria Társasház (Győr, Galgóczi E. u. ) 20-22. Turbék Istvánné
Szabolcska  u.                                      (X. Lakászöv) 7-11. Tóth Gábor
Szabolcska u.  8-10. Fehér Nobert
Szabolcska u.  12-14-16. Fehér Norbert
Szabolcska u. 13-17. Bertha Bianka
Szabolcska u.  18-20-22. Győrfi Ibolya
Szabolcska u.  19-21-23. Fehér Norbert
Szabolcska u. 24. Horváth László
Szabolcska u.  25-29. Fehér Norbert
Szabolcska u. 43-49. Fehér Norbert
Szalay u. 6-6/b. Molnár Tünde
Szalay u. 12-14. Molnár Tünde
Széchenyi tér 10. Fehér Norbert
Szeszgyár u.  1. Turbék Istvánné
Szeszgyár u.  3. Turbék Istvánné
Szeszgyár u.  5. Turbék Istvánné
Szigethy A.u. 66-70. Turbék Istvánné
Szigethy A.u. 81-87. Tóth Gábor
Szigethy A.u. 104-110. Tóth Gábor
Szigetvári u. 2. Turbék Istvánné
Szőnyi M. u.  3-5. Juhász István
Szőnyi M. u.  7-9. Juhász István
Szőnyi M.u. 11-13. Károlyi Diána
Szőnyi M.u. 15-17. Károlyi Diána
Szőnyi M. u.  19-21. Győrfi Ibolya
Szőnyi M.u. 25-27. Győrfi Ibolya
Szt. Anna Park társasház (Holenda Barnabás u.) 1. Győrfi Ibolya
Szent Anna udvar th. (Katód u.) 1. Tóth Gábor
Szent Imre u. 3-9. Tellerné Mráz Katalin
Szent Imre u. 16-18. Károlyi Diána
Szent Imre u. 128. Károlyi Diána
Szent. Imre –          Kismegyeri u –            Külső V. u. 200-202./1-3./3-1. Nagy Zoltán
Szent István u. 10. Horváth László
Szent István u. 12. Szabó Zsolt
Szent István u. 16/a. Szabó Zsolt
Szent István u. 20. Szabó Zsolt
Szent István u. 53. Sarkadi-Nagy Klaudia
Szent István u. 55. Sarkadi-Nagy Klaudia
Szent István u. 57. Sarkadi-Nagy Klaudia
Temető u.  1. Fehér Norbert
Temető u.  21. Fehér Norbert
Tihanyi Á. u. 29. Tóth Gábor
Tihanyi Á. u. 55-57. Sarkadi-Nagy Klaudia
Tihanyi Á. u. 56-58. Horváth László
Tihanyi Á. u. 60-62. Fehér Norbert
Tihanyi Á.u. 61-63. Fehér Norbert
Tihanyi Á.u. 66. Turbék Istvánné
Tihanyi Á.u. 73-75. Fehér Norbert
Tihanyi Á.u. 77. Molnár Tünde
Tihanyi Á.u. 83. Molnár Tünde
Tópart liget th. 9024 Győr, Pápai u. 46. hrsz: 2917   Orliczki Anikó
Török István u.  1. Győrfi Ibolya
Török István u.  26-30. Tellerné Mráz Katalin
Török István u.  34. Nagy Zoltán
Tusnádi u. 4-6. Károlyi Diána
Új kapu u. 5. Bertha Bianka
Új kapu u. 7. Orliczki Anikó
Újlak u.  13. Horváth László
Vámbéry Á.u. 15. Horváth László
Vas G.u. 16. Juhász István
Verseny u.  7-9. Sarkadi-Nagy Klaudia
Vénusz Garden Th. (Bercsényi liget) 18. Molnár Tünde
Wesselényi u. 13. Sarkadi-Nagy Klaudia
Zechmeister u. 13. Panák Tímea
Zöld u.  5-7. Juhász István
Zrínyi M.u. 8/a. Nagy Zoltán
Zrínyi M.u. 25. Turbék Istvánné

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük