Tel. ügyfélszolg: 96/50-50-50

info@gyorszol.hu

Álláshirdetés

A Győr-Szol Zrt. Vagyonkezelési Igazgatósága felvételt hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

Ingatlanüzemeltetési ügyintéző

Követelmények:

érettségi bizonyítvány

B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Office felhasználói szintű használata

Elvárás:

műszaki szemlélet, önálló munkavégzés, jó probléma megoldó képeség, ügyfélkezelési gyakorlat

Előnyt jelent:

műszaki (építőipari) végzettség

hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkakörbe tartozó feladatok:

ingatlanüzemeltetés műszaki és adminisztrációs feladatai

helyszíni ellenőrzések

kapcsolattartás az ügyfelekkel (írásban, telefonon és személyesen)

beérkező levelek és telefonhívások megválaszolása, panaszok kezelése

Bérezés megegyezés szerint.

Fényképes szakmai önéletrajzát a következő címre várjuk: Győr-Szol Zrt. Munka és Bérügyi Osztály 9024 Győr, Orgona u. 10. vagy munkaugy@gyorszol.hu. A borítékra kérjük írják rá, illetve az e-mail tárgyában tüntessék fel a „Ingatlanüzemeltetési ügyintéző” jeligét.