Tel. ügyfélszolg: 96/50-50-50

info@gyorszol.hu

Álláshirdetés

A Győr-Szol Zrt. Vagyonkezelési Igazgatósága felvételt hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

Energetikai ügyintéző

Követelmények:

érettségi bizonyítvány

közműszolgáltatói (kereskedői és/vagy ügyviteli) tapasztalat

B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Office felhasználói szintű használata

Elvárás:

energetikai szemlélet, önálló munkavégzés, jó probléma megoldó képeség, ügyfélorientáltság, ügyfélkezelési gyakorlat

Előnyt jelent:

szakirányú végzettség

ingatlanüzemeltetésben szerzett gyakorlat

Munkakörbe tartozó feladatok:

kapcsolattartás és ügyintézés közüzemi szolgáltatókkal és ügyfelekkel,

beérkező levelek és telefonhívások megválaszolása, panaszok kezelése,

energiaszámlák ellenőrzése, energiafogyasztások monitorozása,

helyszíni bejárások, energiatakarékossági javaslatok készítése,

adminisztrációs feladatok

Foglalkoztatás jellege: 8 órás, egy műszakos munkarend

Munkavégzés helye: Győr

Bérezés megegyezés szerint.

Fényképes szakmai önéletrajzát a következő címre várjuk: Győr-Szol Zrt. Munka és Bérügyi Osztály 9024 Győr, Orgona u. 10. vagy munkaugy@gyorszol.hu. A borítékra kérjük írják rá, illetve az e-mail tárgyában tüntessék fel a „Energetikai ügyintéző” jeligét.